Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! A barátomnak nemsoká...

SEGÍTSÉG! A barátomnak nemsokára lesz a 18. születésnapja, és nem tudom mit vehetnék neki. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Mivel nem régóta vagyunk együtt, és igen keveset tudunk csak találkozni, így még annyira nem tudtuk megismerni egymást. Amit érdemes tudni, hogy profi karatés, ez az élete, de emellett nagyon nyitott érdeklődésű, reál beállítottsága ellenére szeret olvasni, színházba járni. Szeretnék valami egyedi, maradandó és frappáns ajándékot, de nem nagyon van ötletem. Kérlek segítsetek!
2011. máj. 25. 20:42
 1/1 anonim válasza:
Szia! A gravírozás nálunk bejött. Én dögcédulára gravíroztattam a nevét, és a dátumot amikor összejöttünk, és egy parfümöt vettem, olyan illatút , amiről ő jutott az eszembe. Ha szeret olvasni, akkor vegyél neki valami karatekölykös könyvet, olyan férfiasabb változatban, és írj bele valami személyeset.
2011. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!