Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki nyerne, Pókembe...

Szerintetek ki nyerne, Pókember vagy Batman?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem Chuck Norris :\
2011. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
chuck norris nem foglalkozik olyan jelentéktelen elemekk mint te vagy én,vagy a kérdező....vagy pókember és batman
2011. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elemekkel
2011. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Najó most elbohóckodjátok, de ez egy fontos kérdés szerintem.


Mert Pókember tud hálóval fel-le menni a házakon, mig Batman csak lefelé tud, viszont Batman-nek van batmobilja, az egy nagy elöny, lássuk be. Ráadásul ott van neki Robin is.


De szerintem Chuck Norrist mindkettő lenyomná simán.

2011. máj. 30. 15:16
 5/10 Anonymus6 válasza:
Az én kedvenc gyerekkori hősöm Pókember volt, ezért azt választanám, de te döntesz!
2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik se, mert egymásba szeretnének.
2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ezt nem lehet összemérni mert mindkettő egy remek film
2011. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Batman,mert sokkal több fegyvere van,tapasztaltabb és ami a legfontosabb,sokkal okosabb mint Pókember.Ràadàsul,Batman a képregények Csàk Norisza,szóval a kérdés alapból el volt màr döntveXDDD
2012. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vad-Ász ***** válasza:

szólok Chuck Norris haveeromnak és majd egy pörgőforgórugással legyőzi mindkettőt egyszerre.

:)

2013. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyértelmű hogy pókember győzne. Hogy miért? mert először is nézzük meg a képességeket. Pókembernek ott van a pókösztön ráadásul rendkívül gyors mozgékony. Ki tud térni a kilőtt puskagolyótól.Ereje is rendkívüli több tonnát tud felemelni. Lássuk batmant! egy EMBER! aki jól képzett harcművész. Van egy ruhája ami sok mindentől megvédi meg ott vannak a fegyverei. De akkor is csak ember,pókember pedig mutálódott. Rövid lenne a harc. Póki csukott szemmel kitérne batman támadásai elől pókösztöne segítségével. Gyorsaságával és erejével egyetlen jó ütéssel pókember leterítené batmant. Hiába szupercucc batman CSAK EMBER egy fejlett ruhába. Most nem azért mert nem kedvelem batmant. De szeretem jók a filmek meg minden de ez tény.
2013. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!