Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen zeneszámokat hallottato...

Milyen zeneszámokat hallottatok már Auchan áruházakban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

nem oda járok zenét hallgatni

nem járok madaras teszkóba

2011. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami a rádióban megy. sokfélét.
2011. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én járok madaras teszkóba,de nem szoktam megjegyezni azt,hogy milyen zeneszámok szólnak,vagy ha jobban belegondolok,nem is biztos,hogy szokott zene szólni.
2011. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Pl.TNT Ákos is énekelt már,Juventus rádió is szólt már.Meg a sok külföldi..
2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azért kérdeztem, mert néha hallok egy-egy olyan számot, ami tetszik, de fogalmam sincs róla.

Különben ott általában, ha nem mindig szól zene, legtöbbször nem rádió, hanem valamilyen CD-t raknak be, gondoltam esetleg lesz olyan vásárló, aki tud mondani 1-2 előadót, dalcímet, amit ott hallott. Remélem lesz ilyen, várom a további válaszokat.

2011. máj. 30. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve az egyik ilyen áruházban állandóan azt az egy számot játszották folyamatosan, hogy "Szólj rám, ha hangosan énekelek." Rám nézve, meg is volt a hatása! Ez az élmény mélyen bevéste magát az élettörténetembe.
2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, Sejtem, te is hozzám hasonlóan nyomozol valami jó zeneszám miatt, azért tetted fel a kérdésed :) Egyforma cipőben járunk :) Annyit tudok segíteni, hogy a vevőszolgálatot kérdeztem már meg a kedvenc számom nyomozása érdekében. Kérdeztem, hogy náluk milyen rádó megy (pl. Petőfi, Juventus?), és kiderült, hogy semmilyen, teljesen a saját zenét játszák, így tehát valami CD-t rakhatnak be rendszeresen :) De sajna a vevőszolgálatosok sem tudták, hogy épp milyen együttes játszhat, így hát folytatom tovább a nyomozásom :)
2022. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha még valakit érdekel, akkor mesélek valamit: pár napja írtam a Fóti Auchan-nak e-mailt, hogy milyen playlist szól a hangosból, és azt írták, hogy az összes AUCHAN-BAN a 3G Multimedia szolgáltatja a zenéket,amik témánként (pl karácsony) és műfajonként kerülnek kiválasztásra. Namost tapasztalatom szerint nem hangulatonlént,mert emlékszem, hogy szólt valami retró zene, utána valami pop volt,majd valami elvontabb fura gépi zene végül pedig Rúzsa Magdi.
2022. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!