Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Települési környezetvédelmi...

Települési környezetvédelmi technikusként hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Első körben önkormányzatokra gondoltam stb..de gondoltam megkérdem itt is. Érdekelne még az is,hogy egy ilyen embernek mi a feladata,illetve a klasszikus kérdés: Jól megfizetik-e? :)


(Ma kaptam meg a papírt a suliból,hogy felvettek erre a szakra)


2011. máj. 30. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajjajjaj... gratz, de nem lesz egyszerű, ahogy az ilyen szakokon lenni szokott. Majd az évek alatt szépen orientálódj valami irányba, kezdj el foglalkozni egy témával, és azt csináld, eleinte tapasztalatszerzésként, utána olyasmi munkát keress, vagy vállakozz.


Hogy milyen feladatkört takar?... Nagyon széles spektrumot tudok ráképzelni. Alapjáraton gondolom szennyvíz, szemétkezelés, csatorna, stb technológiák, és tulképp bármi egyéb, ami a környezetvédelem fogalomkörébe tartozhat (pl permakultúra, hidropónia, stb).

2011. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. jún. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!