Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszúrni azt, ha...

Hogyan lehet kiszúrni azt, ha valaki hazudik?

Figyelt kérdés
Nem tematikai hibákra vagy hanglejtésbeli súlyos kitérésekre gondolok, hanem mimikai és gesztikai mozzanatokra amiből meglehet ezt állapítani.
2011. máj. 30. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Megpiszkálja az orrát; nem néz a másik szemébe; elakad a történetben.. Ezek mind arra utaló jelek, DE lehet éppen csak olyan passzban, hogy valamelyik jelet csinálja. Pl: viszket az orra, és egyszerűen megvakarja

Nekem egyébként valaki azt mondta: nézd meg a másikat, milyen, mikor őszinte, és így tudni fogod, amikor nem az :)

2011. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz de ennyit én is tudtam a orrpiszkálás a manipuláció jele, de az csak legenda hogy ha valaki hazudik kerüli a szemkontaktus mert akkor kerüljük ha felidézünk egy emléket,

ja az orrpiszkálós akkor a hazugság jele ha a mondat után csinálja, csak akkor ha nem közben és előtte és 1-2 mp-ig csinálja, de jó gondolat és köszi.

2011. jún. 2. 18:55
 3/3 anonim válasza:

Na én is okosodtam :)

Most láttam, hogy holnap az RTL Klubon a Fél kettő c. műsorban pont erről lesz szó, nézd meg! :)


Az előző válaszoló

2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!