Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy elég morbid kérdés. De...

Ez egy elég morbid kérdés. De érdekel (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogyha egy nő a menstruációja előtt 1 nappal hal meg, akkor másnap, hallottan megjön neki? vagy ha menstruál és közbe hal meg, akkor mikor marad abba neki?

Mert azt hallottam, hogy halálunk után még nő a hajunk és a körmünk, innen jött a kérdés.


2011. máj. 30. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a menstruációnak sem a körömhöz sem a hajhoz sincs köze
2011. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halál után senki sem menstruál, sőt jó ha tudod, hogy a legendával ellentétben sem a hajunk, sem a körmünk nem nő a halál után. Az elhalt szövet az, ami visszahúzódik, ez az ami "növekedésnek" hat.
2011. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"halálunk után még nő a hajunk és a körmünk"


Ez nem igaz. És a válasz a kérdésre is "nem".

2011. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A haj-köröm témától függetlenül ha a vér nem kering, akkor megalvad. Alvadt vérrel nehéz lenne menstruálni.
2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a halállal megáll a vérkeringés, szóval ez is félbeszakad.
2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. :)
2011. máj. 30. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah szóval hogy elhessegessük az urban legendeket:


1. a haj, köröm nem nő, csak ahogy összeszikkad szegény hulla zsugorodik a bőre és úgy néz ki mintha a haja nőtt volna, holott csak az alsó része is látszik, detto körömnél


2. nem alvad meg az összes vér, mert nincs benne annyi alvadást elősegítő anyag ami ezt elő tudná idézni - biztos láttatok már filmekben boncolást, ott is folyik kicsit a vér


3. menstruációnál sztem ami szövet már levált és kifolyna az kijön - ha olyan szögben van szegény és még nem alvadt bele valamennyire- viszont újabb méhfal részek nem hinném hogy nagyon jönnének hiszen a hormonrendszer se nagyon működik halál után így a ciklusa megáll...

2011. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és ha 1 nappal előtte hal meg akkor sztem tutifix h nem jön meg neki :D
2011. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!