Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom interneten keresztül...

Kicsijames kérdése:

Hol tudom interneten keresztül bejelenteni az OEP-nek, hogy külföldön fizetem az egészségbiztosítási járulékot?

Figyelt kérdés
Hazafaxoltam a Németországban kapott új biztosítási papírjaimat minden szükséges adattal együtt, viszont a megbízottammal lényegében szóba sem állt a hivatali munkatárs és segítőkész sem volt... Annyit mondott, hogy nekem kell intézkedni. Ne várja senki, hogy hazautazom az OEP (vagy bárki más) kedvéért, ezért szeretném elektronikus úton megoldani. Ehhez szeretnék segítséget kapni, mert sem az ügyfélkapuban, sem az oep.hu-n nem találtam ilyen lehetőséget.
2011. jún. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépen berakod egy borítékba az összes iratot egy kísérőlevéllel együtt és tértivevényesen feladod
2011. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint a másolatokat természetesen
2011. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látod, erre nem gondoltam... kösz az ötletet.
2011. jún. 2. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az OEPnek kell bejelentened, hanem a NAVnak.

Biztos, hogy erre is van nyomtatványuk a honlapjukon.

2011. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!