Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha erkölcsi bizonyítvány...

Ha erkölcsi bizonyítvány nélkül küldöm el a jelentkezésemet olyan helyre ahová kérik, nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Lejárt a 3 hónap érvényesség, nekem pedig nincs pénzem, hogy folyamatosan újítgassam.

A közigálláson meghirdetett munkákhoz viszont oda van írva, hogy kérik.


Gondolom ha anélkül küldöm be és odaírom, hogy ha kérik kiváltom akkor nincs sok esélyem, esetleg ha az erkölcsit kérvényező papírt küldöm el? Most találtam egy pályázatot amire jövő hét szerdáig kell jelentkezni, addig meg sem érkezne, a sürgősségi igénylés pedig még drágább :(


2011. jún. 3. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
jah -.- még drágább , 150 ft-rt ki tudod kérni , és azt hiszem normál esetben 3500ft körül van , sürgősségivel meg 3700 kb :D szóval annyival nem drágább.
2011. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3100 a sima, 4400 a sürgősségi. Csak mivel nem vagyok pesti így el is kellene mennem átvenni és az is 7000 Forintomba kerülne. Amíg pedig valakit meghatalmazok, átveszi és elküldi nekem jövő szerda lesz.

Nekem pedig még a 3100 is sok, mivel semmilyen keresetem sincs.

2011. jún. 3. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

szerintem küldd el a régit, és írj mellé egy nyilatkozatot, hogy azóta nem követtél el semmit, és hogy amennyiben igényt tartanak rá következő fordulóra kiváltasz egy újat. Így már onnan tudni fogod, h esélyes vagy-e az állásra

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!