Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2011 az Önkéntesség éve! Az...

2011 az Önkéntesség éve! Az önkéntes munkának van értelme?

Figyelt kérdés
Sztem csak nagy vakítás az egész, hogy embereket használjanak ki és ingyen dolgoztassák őket!
2011. jún. 3. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a munkától függ. Ha átkísérsz egy vak embert az úttesten, az is egyfajta önkéntes munka.
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem ilyenekre gondoltam. Ez sztem inkább udvariasság és kedvesség. Példának sztem az a Teszedd szemétszedéts lehetne felhozni. Nagyon jó, hogy sok szemetet összeszednek és tisztítják a környezetet, de ezt olyanoknak kéne csinálni akiknek fizetnek érte nem?
2011. jún. 3. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez vmi európai dolog. Van értelme, ha az állam is hozzáteszi a magáét, gondolok itt én is pl. a szemétszedésre, tiszta, ápolt, nem térdig érő, gazos közterületekre. Ha valami már eleve rendezett éstiszta, arra könnyebben kaphatók az emberek, hogy úgy is tartsák, vagy maguk kicsit rendbehozzák.
2011. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Önkéntes munkának van értelme. Gondolj itt a Polgárőrségre, vagy az árvízkárosultaknak segítők azon csoportjára akik nem kérnek fizetséget érte. Ha mindig várnánk viszonzást, ami sajnos elég jellemező akkor valamit nagyon rosszul csinálunk.

2011. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kétségtelenül nagyon szép, de ha a Rendőrség jól működne Polgárőrségre se lenne szükség és ha megfelelően lennénk képesek védekezni árvíz ellen nem kéne önkénteseket se bevonni a dologba. Kétségtelenül jó dolog az önkéntesség, de ez sztem csak a látszat.
2011. jún. 3. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Főként, ha kötelezővé teszik. Dolgozz érettségi előtt 50 órát, és ne várj érte fizetséget!
2011. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére én már túl vagyok rajta :)
2011. jún. 3. 22:41
 8/8 anonim válasza:
Akár az önkéntesség éve, akár nem, nekünk most már 50 óra önkéntes munkát kell végeznünk, hogy leérettégizhessünk. most komolyan. mit akarnak még kitalálni?!
2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!