Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak? Nagyon szeretk...

Mit rajzoljak? Nagyon szeretk rajzolni, de ehez hasonlókat nem találok. Segíítesz?

Figyelt kérdés

Ilyensmiket szoktam: [link]


itt a pilangó: [link]


[link]


Szóval nem olyan komoly téjképekre gondolok hanem ilyen kis dolgokra, állatkák, animék stb.(remélem tudjátok mire gonolok)

Tudnátok nekem linkelni még hasonlókat?

A hasznos válaszokat pontozom. köszi


2011. jún. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt rajzolsz, amit akarsz, vagy ami megtetszik, ne döntsd el, hogy mit. A rajzolásnak pont ez a lényege, hogy ami megfog, ami megtetszik, azt lerajzolod, vagy megalkotod.
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, de tájképet nem tudok rajzolni, csak ilyen kis dolgokat, pl kutya, anime lány, pillangók stb...és neten nem találok róla több képet és kérném h linkeljetek párat.
2011. jún. 3. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem linket küldök, - inkább véleményt írok, tanácsot adok Neked. Egy olyan ember ír most Neked, aki gyerekkorában sok rajzversenyt megnyert, s még több rajzversenynek volt a második, harmadik helyezettje. A rajz - véleményem szerint - az egyik legőszintébb önkifejezési módja az embernek. Sokkal többet mond, "ér" egy rajz, ha annak alaptémája a saját gondolatvilágodból ered, - ha "fénymásolsz", mint egy középkori szerzetes, akkor a rajztechnikád fejlődhet ugyan, de a személyiséged annál kevésbé. Tisztelettel javasolom, hogy próbálj meg önállóan rajztémát találni, - sokkal nagyobb hasznodra lesz a rajzolás, mint gondolnád.

Köszönöm, hogy elolvastad soraimat, - kérlek, gondold végig, amit leírtam. Sok sikert a rajzoláshoz!

2011. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ők nem kutyák,más,de olyan jól le lehet rajzolni őket annyira cukik ezek a rajzok (:


[link]

2011. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindketőtök válaszát!

Próbálkoztam(igaz 1szer-2szer) hogy én találom ki hogy mit rajzoljak, de nem sikerült, próbáltam egy lányt lerajzoli, ugy ahogy én képzeltem el, de nem lehet rámondani hogy az egy lány XD

Képzelőerőm sincs nagy, lehet ezért nem tudok magamtól kitalálni dolgokat és lerajzolni őket, és nézem a raizokat neten, és leutánzom, és olyan jók lesznek.

De megfogadom a tanácsodat, próbálkozom, bár nem sok sikerrel:(

2011. jún. 4. 07:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt JAVASLOM, maradj következetes, és ne add fel a próbálkozást, - előbb-utóbb "megnyílik az elméd", és képes leszel arra, hogy ne okozzon gondot az önálló témakör megtalálás. Ez kifejezetten az a része a rajzolásnak, amelyik fejlesztően hat a személyiségedre. Sok sikert kívánok! Ne add fel!
2011. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha témát keresel, én tudnék javasolni egyet:

nézd meg ezt a programot:

[link]


Ebben nagyon egyszerű rajzok vannak - tulajdonképpen csak ikonok (32*32-es, 256 színű képek).


Viszont elég szigorú szabályok szerint kell rajzolni: pl. én még nem találkoztam olyan rajzolóval, aki képes felül-oldalnézetből rajzolni, ugyanakkor leereszkedne ikonok rajzolásához...

ha szeretnéd kipróbálni magad, elsőre talán jó ötlet lenne ehhez a programhoz rajzolni képeket (akár a régieket újra, akár teljesen újakat). Ajánlottak pl. szellemet - de egyszerűen képtelenség úgy lerajzolni, hogy ne sírkőnek nézzen ki. A csónakról már nem is beszélve, amelyik olyan lett, mint egy légdeszka.

2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!