Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TV mentes szombatot kezdeménye...

TV mentes szombatot kezdeményezett a Szabad Vállalkozás nevű szervezet! Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2011. jún. 3. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt hogy nem bánom,csak tesómat nézhessem meg este a csillag szülteikbe....ha egész nap nincs műsor nem zavar csak akkor legyen!!!
2011. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mindenki a számítógép elött fog ülni.
2011. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
ki a tesód?
2011. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem hallottam róla, de egyébként sajnálnám, mert egész héten be sem kapcsolom a tv-t kivéve szombaton ha van valami jó esti műsor vagy film:D
2011. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha ennyire zavarja a TV őket akkor ne nézzék.

Nem értem az ilyen f*szfejeket...


Mellesleg még hülyék is mert valszeg csak odáig látnak el hogy sokat tévéznek az emberek, de odáig már nem hogy szombat főműsoridő, rengeteg pénzbevétel a csatornáknak, munka a tévéknél dolgozóknak stb.

Nem vagyok TV függő, de szombaton van pl. a forma1 vagy a kedvenc csapatam foci meccsei...Meg aki akarja miért ne nézhetné?

2011. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem 8


Volt, hogy tavaly 2 hónapig be se kapcsoltam a tv-t. Átlapoztam előre a műsorújságot, de csak sz@r műsorok voltak benne, így be se kapcsoltam. Egyszerűen undorodom az értelmetlen, idióta műsoroktól. Mostanában is csak 2 magyar nyelvű műsort nézek, ez 1 új csatorna 2 műsora. Bár én a neten nézek inkább külföldi csatornákat több célból is.


Hogy mit gondolok? Azt, hogy tök mindegy hogy egy TV mentes napot akarnak, a többség úgyis a TV előtt fogja mereszteni a szemét miközben nézi az Alekosz és társai féle idiótákat.

Ez olyan, hogy az emberek tudják, hogy a kínai cuccok között van gagyi is, mégis tudván, hogy az, megveszik. Aki 'megajándékozza' magát ilyen színvonalú műsorokkal, az nem sokat törődik a saját szellemi igényeivel.

2011. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsö, ki a tesód?
2011. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy kretének,a családjukkal szórakozzanak ne mással a nigériai taplót idézve"kocsogok"
2011. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Táncos:) ->Everdance

2011. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen hétfőn volt adásszünet. A 2. műsor pedig csak délután volt.


Az ilyen szervezeteknek pedig csak azt tudom javasolni, hogy a továbbiakban inkább a kedves mamával. Köszönöm!

2011. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!