Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a szám? 0680222111...

Slora kérdése:

Mi ez a szám? 0680222111 Nemrég felhívtam mert olyanokat hallottam róla hogy ez a pokol száma meg, hogy aki felhívja az 7 nap múlva meghal stb. és ilyen hangeffektek voltak benne. Volt már aki felhívta? Mi történt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 14:10
1 2
 11/15 anonim válasza:

Konferenciabeszélgetés a Matávnál ť Március 15-től akár 28 résztvevővel - lehetnek köztük külföldön tartózkodók is - is vállalja konferenciabeszélgetések létrehozását a Matáv. A 190-es számra kell bediktálni vagy a 80-222-111 zöld, azaz ingyenesen hívható faxszámra azoknak a telefonszámát, akikkel a konferenciabeszélgetés kezdeményezője kapcsolatot szeretne teremteni. Lehet azonnali szervezést kérni, illetve egy későbbi időpontra megrendelni a beszélgetés megszervezését.


[link] (fontos hívószámok fülön belül)


van még pár ilyen kérdés..

rejtély megoldva

2012. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én nem mertem felhívni , ezért barátnőm kérdeztem meg h nem hívja fel , és felhívta.... 2szer hívta , kicsöngött de nem vette fel senki... kb 5 perccel rá meg visszahívta az a szám , és h vmi férfi hang bele 'morgott' ... nagyon durva:oo nem tudom mi lehet.. de jó h nem hívtam fel , szívrohamot is kaptam volna xdd
2012. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyanmááááár....

§ Ügyfélszolgálati Igazgatóság


Cím: Budapest, XI. kerület 1119, Fehérvári út

Telefon: fax (80) 222-111

2012. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én vagyis egyik haverom felhívta...kicsöngött...majd ilyen érdekes sípolás aztán visszaszólt neki és ez meg elkezdett röhögni a vonal másik végén xD
2014. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a szám egy telefoni tudakozó száma youtube-on a(z) followannavlog felhívta és semmi sem történt vele. Ha ezt a számot felhívod egy néni azt mondja neked hogy:Miben segíthetünk? és kérdezni kell tőle egy kérdést és válaszol rá. Nyugi, az eddig rettegőknek nem kell félniük nem fognak 7 nap múlva meg halni
2015. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!