Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hitelre lenne szükségem....

Hitelre lenne szükségem. Melyik bankhoz forduljak, aminek nem túl nagy a kamata? Pár százezerről lenne szó. Személyi kölcsön, sok a kamat.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, mindenütt magas a kamat.
2011. jún. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de az már kicsit tulzásnak tartom,hogy 350-et akarsz lelvenni,és több mint a duplája amit visszafizetsz.Ezért kérdeztem,hogy tud-e valaki valami kedvezőbbet.
2011. jún. 7. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzt csak ismerőstől érdemes kérni. Adjál érte többet vissza, akkor jobb eséllyel kapsz. Egyezzetek meg.

Amúgy mire kell?

2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Garázst szeretnék építeni.Köszönöm.
2011. jún. 8. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor azt tanácsolom, hogy először mérd fel, mennyi kölcsönt tudsz kapni ismerőstől (és hogyan fizeted vissza!)

Utána, ha kevés, akkor kezdj el pénzt gyűjteni: minden hónapban kösd le bankban 1 hónapra. Akkor adnak még valami kamatot is, nem 0.1%-ot.

Akkor építs, ha már van 10% tartalékod is, nem várt költségekre.

Tervek, engedélyek már megvannak?

2011. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy utolsó!Sajnos nem olyan téglaépítésűre gondoltam,mert azt nem engedhetem meg magamnak.6 órában dolgozom,egyedűl nevelem a fiam,és csak hullámpalát szeretnék venni,meg léceket deszkákat.Sajnos az ismerős körben nincs olyan aki tudna adni.És még kályhát is kellene vennem,és gáztűzhelyet,a téli tüzifáról nem is beszélek.Szóval ez van szegény vagyok egyik napról a másikra élünk,de tisztességes!!!!!!!!!!!
2011. jún. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!