Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betörés! Mi a teendő? Nagyon...

Betörés! Mi a teendő? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok 3 éve Krav Magázok. Egyedül voltam ithon és este 7 óra felé kopogtak, egyedül voltam itthon kinyitottam és egy 30 év körüli ember állt ott hogy nem tudom hol lakik az XY? Mondom nem és beakarom csukni az ajtót betolta az ajtót bejött a házba és megakart ütni. kivédtem majd arcon ütöttem úgy hogy eltört valószínüleg az orra és tiszta vér volt. Kifutott az ajtón és visszakiabálta hogy visszatérek és megöllek. Nagyon félek hogy télleg megöl nem merek kimenni szüleimnek nem mondtam el mert félek ha feljelentik őket is megölik. Mitcsináljak kérlek segítsetek!
2011. jún. 6. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Krav Maga?
2011. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt ki hiszi el?!
2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kűzdösport
2011. jún. 6. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fog megölni senkit csak ijesztgetni akart. Nyugottan mond meg a szüleidnek és ők majd cselekednek.
2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14 évesen simán betörted egy 30 éves férfi orrát. Na persze!

És ezután még el is futott mi?

2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán fake de ha nem akkor én mindenképpen szólnék. 13/F
2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arra kértem választ hogy hazudtam e vagy sem hanem mi a teendő? És igen hidd el egy 14 éves gyerek megtud ütni egy 30 éves embert hogy elfusson. Mutatok egy szeencsétlen betörőt. Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=hXRAR4N2718&feature=related
2011. jún. 6. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy elhiszem. Biztos, hogy nem fog megölni, csak fenyegetőzött, mert primitív.
2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kravozok, simán képes rá, főleg ha már 3 éve tolja...

Elmondod mi lett később?

2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!