Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ballagási képre milyen idézete...

Ballagási képre milyen idézetet írjak egy barátnak?

Figyelt kérdés
Osztálytársaknak, osztályfőnöknek már találtam, de egyik barátomnak nem találom a megfelelő idézetet. Nem ide járt iskolába, csak egy szimpla barát. Segítsetek, előre is köszönet!:-)
2011. jún. 6. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
"Ég veled,jó volt a végbeled!!" xD
2011. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját magamból indulok ki. Rosszul voltam a ballagási képre írt idézetektől, soha nem is írtam senkinek. Írj rá 2-3 személyes mondatot, közös emléket. Itt van 1-2 kép a pénztárcámban. Pl: sok sok szeretettel az egyik legjobb barátnőmnek, akire mindig számíthattam, számíthatok. vagy ...-nak az eltelt 4 év emlékére. Remélem soha nem fogod elfelejteni a ... én sem felejtem el a közös ...
2011. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!