Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted Sp egy kis gyík?

Szerinted Sp egy kis gyík?

Figyelt kérdés
mi a véleményed sp-ről?:D
2011. jún. 6. 20:45
 1/6 anonim válasza:

Hát..eddig nem igazán szerettem, de most nyilatkozott egyszer az Aktívban, és akkor már teljesen másképp nézte(nézek) rám..Most ugy vagyok vele, hogy egy normális srác...És attólé még, hogy nincs bicepsze meg nem fáz minden csajt, attól még nem meleg:P

Én szeretem!:)

2011. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


a MEGINT MEGMONDTAM című videóval egyet értek.

[link]

2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élvezném, ha anyaszült meztelenül elém térdelne és leszopna. 39F
2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ráélveznék a csupi hasijára

[link]

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szemembe senki,nem utálom nem szeretem egyszerűen nem törődöm vele nem az én műfajom amit csinál,de pár nyilatkozátból leszűrve van humora,vagy próbál az lenni,és jókat röhögök azokon is amikor leégetik pl napiszar,vagy a tegnapi frizbi :D fluorral voltak mennyire szétoltotta őket hajdu
2011. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádom ő a kedvencem a magyar férfi énekesek közül. Szinte minden fellépésén ott vagyok. Én odavagyok érte. És nem érdekel ki mit mond róla, sokan fikáznak hogy hogy lehet egy olyan pasit szeretni. De hát még jó hogy nem mindenkinem egyforma az ízlése.
2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!