Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak dédmamámnak...

Mit rajzoljak dédmamámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

90 éves lesz dédi, valami saját készítésűt szeretnék neki adni, így gondoltam rajzolok vagy festek neki valamit, amit majd bekereteztetek apával és még veszek dédinek egy virágot a kép mellé. Azért döntöttem úgy hogy rajzolok neki, mert szerintem a saját készítésű ajándék sokkal értékesebb. Igazából már van néhány ötletem, de nem tudok választani és mások véleményére is kíváncsi vagyok. Gondoltam arra, hogy lerajzolom őt velem és öcsémmel, vagy őt fiatalkorában, vagy a gyerekeit kiskorukban, vagy még esetleg őt és magamat kiskoromban. Még arra is gondoltam, hogy festek orgonát vagy pillangót, de ezek nem olyan egyediek... Az ötleteket is szívesen várom.

15/l


2011. jún. 9. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Jó olvasni, hogy még van olyan fiatal, aki gondol a felmenőire! A saját készítésű ajándék tényleg nagyon jó ötlet! Mindegyik elképzelésed remek! Nekem még pluszba az jutott eszembe, hogy ha tudsz néhány soros verset is írni arról, hogy mit jelent ő neked, akkor pl.: egy A4-es lap egyik oldalára rajzolhatnád kettőtöket és a másik oldalra kerülne a versed...
2011. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet.:) Köszönöm a választ!
2011. jún. 16. 10:15
 3/3 anonim válasza:
Szeintem a dédid mindenek örülne csak tőled van. de valami virág vagy a kedvenc állata stb.
2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!