Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellene valami normális...

Kellene valami normális hobbi, amivel csajokat lehet felcsípni. Valami javaslat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gitár, sport meg akármi csak ne sakk xD
2011. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is áll szándékomban megtanulni sakkozni. Gitározni,esetleg. A sport meg távol van tőlem,mint ide Mekka. S még finoman is fejeztem ki magam.
2011. jún. 10. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Kutyázz. Sétáltassad sokat, főtéren, lányok közelében. Lehetőleg barátságosat. Azokat szeretik simogatni,és köréd gyűlnek. Az öcsém is ezért viszi az enyémet sétáltatni. És persze szeressed látványosan. Elolvadok,ha egy pasin látom,mennyire szereti a kutyáját.

22/L

2011. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem fogom a kutyámat becipelni a városba. Másrészt nem igazán engedelmeskedik nekem a dög. Úgyhogy ez kizárva. Keresek más hobbit. Biztos van más elfoglaltság.
2011. jún. 10. 11:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Na,ja.Biztos van otthonról kimozdulós,lehetőleg minimális anyagi ráfordítást igénylő tevékenység.
2011. jún. 10. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig minden ötletre azt mondtad, hogy nem! Mit vársz akkor mit mondjunk? Egyébként a kutyás ötlet sztem. is beválna!
2011. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom a kutyámat becieplni a városba,hogy villogjak a csajoknak. Mivel kinn lakom a francban.
2011. jún. 17. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy egy picit sem sportos akkor egy falevelet sem fogsz felszedni...Puhány vagy? Vagy miért tőled olyan messze a sport? Félsz tőle? :D
2011. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle. Egyszerűen arról van szó,hogy nem érdekel.Másrészt nincs is akaraterőm,hogy sportoljak bármit is.Úgyhogy inkább másba fektetem az energiáimat.
2011. jún. 20. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lusta vagy semmilyen csajod nem lesz XD
2011. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!