Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beragadt az ajtom és nem...

Beragadt az ajtom és nem tudom hogy kell kinyitni. Mitcsináljak? Hogy tudjam szétszedni? Mert kulcsal egyszerüen nemmegy nem fordul el

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:55
 1/9 anonim válasza:
Miből van?
2011. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ajto fábol és zárbetétes zár sárga és és nikkel szinü nem értek hozá ennyit olvastam :) de sürgös lenne!!! légyszi ha tudod h kell segits!
2011. jún. 10. 14:00
 3/9 anonim válasza:
Esetleg mássz ki az ablakon.
2011. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem lehet kinyitni. egyetlen egy ablakom van amti nem lehet aza füröszobában van,ahonnan nem tok kimázsni..vicc. de vhogy csak szét lehet szedni. mert gondolom ugy nem lehet leemenli az ajtot h be van zárva/ragadva
2011. jún. 10. 14:04
 5/9 anonim válasza:
Le kell szerelni a zárat, belenyúlni, és kihúzni a nyelvet.
2011. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de h kell leszerelni ha bele van ragadva meg be van zárva kulccsal. mert egyet kattan amikor ki akarom nyitni de a másodiknál már nem fordul tovább....
2011. jún. 10. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit abszurd a helyzet, már ne haragudj. Az egész házban csak egy ablak van, és az is a fürdőszobában.Én ezt nem hiszem el. De szerintem rossz kulccsal próbálod, vagy esetleg hívj fel valakit, hogy jöjjön segíteni, mert rossz az ajtó. Esetleg (csak végszükség esetén) rúgd ki az ajtót.
2011. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem, 4 ablak van csak ez az egy ami nem nyilik mert szögel van vhogy odatéve
2011. jún. 10. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a másik három valamelyikén mássz ki. Vagy hívj lakatost.
2011. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!