Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagy most otthon?...

Miért vagy most otthon? Egyedül vagy? Azért vagy otthon most mert otthon akartál maradni, vagy azért mert nem volt senki se akivel eltudtál volna menni vhova?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó itthon, nem is akartam elmenni. Arról nem is szólva, hogy az előbb jöttünk haza...
2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért vagyok otthon, mert nincs senkim. 26N
2011. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
érettségizem, és tanulnom kéne, de nem fog az agyam.
2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert még ketteskét is meg kell fürdetnem, és még a férjem sincs itthon. Meg a cuki ilyenkor már zárva:D

A piát nem bírom, bulizni nem szeretek, a haverok lekoptak, mert már Anya vagyok, szerintük itthon a helyem, a játszótéri slepp pedig a öreg(én vagyok túl fiatal), b ősanyák.

Épp filmet keresek estére:)

2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen jöttem haza a melóból. Most elmegyek fürdeni és megyek a ZP-be. Aki akar csatlakozhat. :)))
2011. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lanfear!!Én vagyok a 8 hónapos fiú anyukája az előző oldalról.Sok sok kommentedet szoktam olvasni a gyermekvállalás témakörben:)

Vicces, hogy itt is összefutunk:D

na jó, lehet csak nekem poén...:)

2011. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért vagyok otthon, mert álmos vagyok, mindenki alszik, én is megyek zuhanni, aztán go sleep! Jó éjszakát! :)
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vad-Ász ***** válasza:
Azért vagyok otthon,mert nem volt kivel elmennem otthonról,meg azért mert nincsen csajom.
2013. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!