Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 évesen mennyi pénzt tudnék...

15 évesen mennyi pénzt tudnék keresni, ha nyáron dolgoznék?

Figyelt kérdés
Körülbelül? :]
2011. jún. 11. 23:32
 1/7 bp1985 ***** válasza:
15 évesen nem dolgozhatsz, így semennyit. 16 évesen kezdhetsz el dolgozni. Így max feketemunka marad, viszont ott meg meg is foghatnak akár, és akkor a te, illetve szüleid pénze is rámegy a büntetésre.
2011. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor jövőre, 16 évesen mennyit lehetne_
2011. jún. 11. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mit akarsz dolgozni. Bizonyos dolgokkal 15 évesen jobban kereshetsz mint idősebb társaid. :D
2011. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlag 500Ft az órabér. Ha szerencsés vagy és találsz teljes munkaidős állást, akkor ez havi 80.000Ft-ot jelent. Kb ez a plafon, amit diákként elérhetsz. Ha van valamilyen szakterületen jártasságod (programozás, nyelvtudás), akkor lehet több. Egyébként csak protekcióval/nagy szerencsével.
2011. jún. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól beszélek angolul (éltem Angliában) akkor azzal lehet kezdeni valamit?
2011. jún. 12. 06:09
 6/7 anonim válasza:
Örülhetsz ha kapsz egyáltalán munkát... már pofára mennek leginkább... én most leszek 18 és nem tudtam eddig dolgozni bnöm 15 évesen kapott... szülői engedélyel lehet am 15 évesen dolgozni csak alig van munka is idén :S Ja és a fejedhez vágják kb 10 milliárdszor hogy 18 év alatt nincs munka!
2011. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Angol nyelv előny néhány munkakörnél, de pénzt inkább csak a ritkább nyelvekkel tudsz keresni. (szlovák, cseh, francia, szláv nyelvek stb)
2011. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!