Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tök jókat szoktunk beszélgetni...

Tök jókat szoktunk beszélgetni, de ő nem ír rám. Viszont azt mondja, hogy szeret velem beszélgetni? 1. ha szeret velem beszélgetni miért nem ír rám? 2. Ha nem szeret velem beszélgetni, miért mondja azt hogy szeret?

Figyelt kérdés
ő a fiú én a lány
2011. jún. 12. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem ír rád szeret veled beszélgetni!

Arra nem gondoltál, hogy mondjuk közbe mást csinál és nem látja, hogy mikor jelentkezel be?

Vagy alapból nem írja ki az msn, ha mondjuk úgy van neki beállítva, hogy ki mikor jelentkezik be!

Szerintem nem kell kétségbeesned!

Vagy, ha tényleg annyira zavar, mondd meg neki, hogy rosszul esik, hogy nem ír rád, hidd el máskor rád fog! :)

2011. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

hát lehet nem tudom... de semmiképpen nem akarom megmondani neki, hogy miért nem ír rám, mert az olyanizé érted... ha nekem mondanák csak azért sem írnék rá:DD

2011. jún. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!