Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vissza utazhatnál az...

Ha vissza utazhatnál az időben. Hova mennél? Kihez mennél? Megijednél vagy örülnél ha nem úgy történne ahogy tanultad tudtál róla? Vagy épp ellenkezőleg ha ép úgy történt ahogyan néhányan beszélik?

Figyelt kérdés
Én személy szerint végig járnám Krisnát Buddhát Jézust Mohamedet. Aztán miután megtudtam (az igazságot) első kézből vagy legalább elindultam a helyes úton. Utána Szabadon utazgatnék. Plusz benéznék Mátyás király udvarába.
2011. jún. 12. 21:47
 1/7 anonim válasza:
Én megakadályoznék pár katasztrófát.Meg mondjuk jézust is szívesen látnám.De visszamennék még tavaly nyárra is amikor hülyét csináltam magamból o.O
2011. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elsőként is Nabukodonozor szemszínét nézném meg, majd Hitler cipőméretére lennék kiváncsi.
2011. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én visszamennék előszöris a viktoriánus korba,mert imádom az építészetet,a festészetet és a divatot,ami akkor volt.Plusz,szívesen találkoznék Viktória királynővel.
2011. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsodálnám a múlt nagy katasztrófáit.
2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Visszamennék az időben 5 évet, és néhány dolgot máshogy csinálnék... :)
2011. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évvel előrébb mennék és megakadályoznám egy ember megszületését aki most tönkre tete az életem.
2011. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a múlt nyárból néhányat. Megakadályoznám a katasztrófákat, És rendbe hoznám néhány ember életét akik most is a múlt beli dolgok miatt bánkódnak , de nem érdemlik meg.
2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!