Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmákban nem tudok...

Milyen szakmákban nem tudok elhelyezkedni majd, ha van az alkaromon tetoválás?

Figyelt kérdés
Semmi vad jelentés, semmi önkényuralmi jelkép, csak egy never felirat az alkar belső oldalán.
2011. jún. 14. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz lánglovag.Nálunk sem engedik!
2011. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Pl.: rendőr, de a banki ügyintézőknél sem nézik jó szemmel meg sehol ahol ingben dolgozol :D
2011. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mi az a lánglovag?


Nah am: rendőr, ügyfélszolgálatosokon se nézik jó szemmel, pincéreknél is olvasom hogy kizáró ok bizonyos helyeken.


orvos, jogász, bármi ami presztízsszakmának számít

2011. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te is megbántad azt a never feliratot
2011. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy bántam meg/fogom megbánni. Igazából most lesz elkészítve, de inkább a felkaromra csináltatom. :)
2011. jún. 16. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
hát az üzleti szakmában nem éppen előny, bár nem hiszem h ez mindenhol kizáro ok lenne, ahol nem irjak/mondjak h tilos, ott megengedett, nem hiszem h nagyon aggodnod kellene, ha jo vagy a szakmádban bármi lehetsz
2011. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz simaboru. Hi hi hi ha ha ha.
2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

///szöszi fejemnek leesett mi az a lánglovag :D, bocs anno láttunk ilyen tüzes előadást és először rájuk gondoltam, de nekik vmi más volt a nevük///


Egyébként kérdező ha még csak most készítetted el akkor inkább valami könnyebben fedhető helyre tedd! Lábszár, hát, mellkas vagy mittomén, mert hosszúgatyában még mindig jobb nyáron nyomulni, mint mondjuk hosszúujjú felsőben átizzadva mert végül olyan szakmát választasz ahol nem lennél hiteles kipingálva...

2011. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy felkaron lesz, jobban átgondolva. :) Nyáron egy sima póló nem vészes, nem kell hosszúujjúval takargatni. :D
2011. jún. 17. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!