Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Várom a megdöbb...

Miért van ez? (Várom a megdöbbentő válaszokat)

Figyelt kérdés
Hy! észre vettem,hogy ezen az oldalon annyi f*szfej van regizve hogy az nem igaz..normális kérdésekre is flegmán,durván vagy hülyeséget,a kérdés témájától teljesen eltérő választ adnak, az ilyeneket miért nem törlik ki?Na és most várom az offolást az ilyenektől*.*
2011. jún. 14. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Már 3x megettem volna a bekékült a szekrényem sarkát, mire elkezdtem lóbálni a vöröses zászlót... :/
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled. Pont az imént volt egy ilyenben részem. Ha érdekel nézd meg az Ezotéria kérdéseknél a: Létezik olyan hogy energia felvétel és felhasználás? című kérdést. Mondtam egy véleményt a kérdezőnek, erre rögtön jönnek az offok. Szerintem nézd meg.
2011. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezotériában ér offolni, nem? :D

Egyébként igen, megfigyelhetőek itt bizonyos "fajták".

Az aki mindig ugyanazt mondja, az aki mindent jobban tud, az aki csak trollkodni (beszólogatni/vicceskedni) jön és még sorolhatnám.. :)

2011. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
K G -nek. Látod, írtam nekik, próbáltam nekik értelmes emberi lény módjára szólni, de nem, mit sem ér.
2011. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves "22:24"! Ez ne bántson, vissza kell szólni valami elméset és kész. :)
2011. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rebel174 ***** válasza:
Ilyeneket miért nem törlik ki?Inkább magadat töröld le ha nem tetszik itten az emberek vagy bármi más nyugodtan el lehet takarodni.
2011. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rebel174 ***** válasza:
tetszenek***:P
2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rebel174-nek. Látom te is a tahók csapatát gazdagítod. Gratulálok agybéli teljesítményedhez. Én a helyedben befognám, ugyanis a kérdező pont az ilyen sz*rházi emberekre nem kíváncsi.
2011. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeva mindenki! Nos örülök, hogy erre a kérdésemre ilyen sokféle válasz jött, mostmár látom, hogy azért nem csak olyanok vannak akikre a kérdésemben céloztam :) rebel 147-őszintén szólva ilyen válaszokat vártam, akik tényleg csak offolnak, meg elküldenek a p*csába, az is érdekes hogy engem küldesz el az oldalról, engem aki próbál emberhez méltóan viselkedni...dehát ez van ilyen világot élünk, na minden jót mindenkinek
2011. jún. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!