Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy valaki...

Mit jelent az, hogy valaki "troll" vagy "trollkodik"?

Figyelt kérdés
A gyermekeim elég sűrűn használják ezt a szót egymásra, szeretném tudni, hogy ez mit jelent. Annyit elárultak, hogy egy internetes vicc, de pontosan mik ezek a szavak? Láttam képregényeket, de nem láttam értelmét. Segítsetek kérlek.
2011. jún. 15. 07:30
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én a Troll meg az Orc fogalmát a World Of Warcraftból ismerem az 1 faj az adott játékban de bovliak.
2012. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 CODE3 válasza:

Szemben a vandállal, aki az olvasókat próbálja akadályozni a fórumok használatában, a troll olyasvalaki, aki a szerkesztőket, adminisztrátorokat, fejlesztőket és a közösség egyéb tagjait próbálja akadályozni, méghozzá szándékosan, előre megfontolt módon. (Más szóval a vandál az enciklopédiát támadja, a troll a közösséget.) Tudatosan felrúgja a közösségi normákat.


Gyakorlatilag szándékos rosszalkodást jelent az internetes közösségekben.

2013. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A trolkodás azt jelenti hogy valakit megszivatnak. PL: kiteszik eléd a lábadat hogy elbotoljál vagy elveszik a wc papírt hogy ne tud kitörölni a luxidat meg ilyenek
2013. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Trollkodás-Szívatás
2014. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Gyakorlatilag tulzott viccelödés a gyerekek sokszor csinálják ezt mert vicces :DDD vagyis kiszurtok egymással a vicckedvéért.
2014. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én ma trollkodtam a haverommal :D irtunk németül és kötekedtünk németül idegen emberekkel a transformice ba és be is vették XDDDD
2015. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 vilkviktor válasza:
Tehát felingerlés?Illetve egy közösségen belül ZAVARKELTÉS?
2017. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Pontos válasz itt:

[link]

2018. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A trollkodás körülbelül számomra olyan mintha valamire azt mondják hogy kakukktojás. Például egy képen vannak többen mindegy felé néz és mondjuk mosolyog, csak az egyikük néz ellenkező irányba, kinyújtja a nyelvét és lóg ki a sorból vagyis ő a kakukktojás tehát ő az aki trollkodik
2023. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó példa a királyi családban amikor fontos esemény van mindenki komoly arccal feszülten figyeli, kivéve a legkisebb trónörököst aki szét trollkodja a ezt a komoly eseményt a viselkedésével. De mégis azt mondjuk rá hogy imádni való
2023. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!