Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiai munka- németországi...

Hollandiai munka- németországi lakhatás, hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
A vőlegényem Hollandiában dolgozik és hamarosan én is utána szeretnék menni. A német határnál laknánk, ezért arra gondoltunk, hogy majd Nemetországban bérelünk lakást, mert olcsóbban jön ki, csak nem tudjuk, hogyan oldható meg? Ki kell e jelentkezni Magyarországról? és mi egyéb tennivaló van?
2011. jún. 15. 14:34
 1/2 anonim válasza:

Hali!


Az én unokabátyám is Hollandiában dolgozik. Először is minden személyes irat kell. Nem muszáj, de jó ha van útleveled, ugyanis ha rendőrök fognak meg, és megmutatod nekik a személyidet, akkor körbe forgatják és vissza adják. (pl: ha Te most a tescoba a TB kártyáddal szeretnél fizetni)

Egyébként nem kell kijelentkezni, csak akkor ha ott le is telepedtek.

Ha olyan céget fogtok ki, akkor megoldható lesz az is, hogy céges autót kaptok és azzal tudtok bemenni a munkahelyre (feltéve ha rendelkezik valamelyikőtök jogosítvánnyal).


Remélem tudtam neked segíteni valamit.

UI.: Jövőre találkozunk! :)

2011. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) majd irj ha kint vagy:))
2011. jún. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!