Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek földönkívüliek? Ha...

Léteznek földönkívüliek? Ha igen akkor eljönnek ide?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy léteznek, hiszen nem lehet elképzelni hogy a végtelen világegyetemben több milliárd vagy billió bolygó közül csak a földön legyen élet.Egyszer majd lehet hogy eljönnek, de szerintem ahhoz még kell párat aludnunk.
2009. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Én azt a verziót ismerem, hogy léteznek és itt élnek közöttünk.
2009. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Állítólag már el is látogattak bolygónkra, csak az USA kormánya titokban tartja a létezésüket. Egyébként több fajtájuk is létezik, akik közül többen szövetségben állnak, némelyek az ember alakját is fel tudják venni. A két fő faj a hüllőszerű megjelenéssel bíró Reptilianok vagy Reptoidok, illetve a klasszikus alacsony, nagy szemű Szürkék. Bővebb információt itt találsz, angol tudás ajánlott.


[link]

2009. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem néhány jó sokan közülük politikusnak álcázzák magukat.Tesztelik az emberek tűrőképességét.
2009. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem itt vannak, tévés sorozatokat csinálnak és ha teljesen elhülyítették a népet, akkor átveszik az uralmat.
2009. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha tudományos választ akarsz: a nagy számok törvénye alapján több, mint valószínű, hogy létezik élet a földön kívül, de az is valószínű, hogy ez többnyire bakteriális szinten van.

épp ennek a kutatása miatt indított a nasa egy szondát a napokban, aminek a neve most nem jut eszembe, de meg fogom keresni.

2009. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én még nem találkoztam egy földönkívülivel sem, csak álmodtam róluk, UFÓ szerű dolgot viszont láttam, úgyhogy nem kizárt h vannak:)
2009. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ott vannak a Parlamentben.
2009. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha sokat iszok látok párat :)))))))))
2010. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!