Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó fizikai munka Budapesten?...

Jó fizikai munka Budapesten? Fizu nem lényeg.

Figyelt kérdés

Elsősorban fogyni szeretnék, de rájöttem, hogy lassú folyamat lesz, ha napi 1 órát edzek, inkább arra gondoltam, hogy főállásban fogok mozogni, összekötöm a hasznost a hasznossal és valamilyen fizikai munkát vállalok.

Budapesten, vagy lehetőleg XI. Kerhez közel keresek egyszerű, betanított munkát, ahol mondjuk eléggé meg lehet izzadni a nap végére; igénybe veszi az izmaimat és nem költöztető, vagy magas munka, ugyanis tériszonyom van, nem szeretnék lepottyani. Na nem mázsás súlyok emelgetésére gondoltam, hanem valami reális dologra, amit egy halandó éppen el tud végezni. Régebben dolgoztam egy gyárban, ott elég rendesen fogytam is, csak oda már nem mehetek vissza.

Fizetés nem az első helyen áll, nem fogok éhenhalni, ha minimálbért adnak, van máshonnan is jövedelmem.

Ha tudjátok merre érdemes körülnéznem(nem az expressz.hu maszekjaira gondoltam), vagy tudtok egy konkrét helyet, akkor ne habozzatok, és írjátok le nekem.

Előre is köszönöm.

23/F


2011. jún. 16. 20:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem: mezőgazdasági munka is kizárva. Dolgoztam már pár helyen, tudom milyenek a magyar gazdák.
2011. jún. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!