Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ehhez hasonló idézetek mondaná...

Ehhez hasonló idézetek mondanátok?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy mennyi fájdalmat okoztál már nekem, de az még inkább hihetetlen, hogy még így is szeretlek téged..
2011. jún. 17. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A szerelem a szenvedések kimeríthetetlen forrása.

/Francois Lelord/


Nem tudtam a szememnek parancsolni. Néztem őt, néztem, és örömöm telt abban, hogy nézhetem, fájdalmas nagy örömöm. Úgy voltam vele, mint a szomjan haló ember, aki végre kutat talál, s bár tudja, hogy a kút vize mérgezett, mégis nagy kortyokkal iszik belőle.

/Charlotte Bronte/


Menj el, és soha többet ne is gyere vissza az életembe, mert amióta ismerlek, pokol az életem, és epekedve várom azt a pillanatot, amikor elém állsz, átölelsz, és megcsókolsz, és arra kérsz, hogy maradjak mindig melletted. De ez a pillanat soha nem jön el.

/Paulo Coelho/


A szerelem az a valami, ami először szárnyakat ad, hogy azután annál jobban megkötözhesse ezeket a szárnyakat.

/Adam Smith/


Csak ezeket találtam, remélem valamelyik jó lesz.

2011. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!