Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha duci vagy, vagy az lennél...

Ha duci vagy, vagy az lennél elmennél az osztálytársaiddal strandra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az osztálytársaid többnyire a barátaid is, vagy legalábbis ismernek és jobb esetbe szeretnek. Miért ne mennél el?!
2011. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Persze!!! Millió embert láttam már aki duci, és mégis jól érzi magát a bőrében! És igazuk van! Azért mész a strandra, hogy szórakozz egyet a barátaiddal nem?? Akkor szard le, hogy mit mond a többi ember!!! Aki csak a külsőt nézi, és nem veszi észre az igazi értékeket, az egy kicsinyes, barom ember, aki tökéletesnek képzeli magát, pedig tudjuk, hogy senki sem az!!!! Úgyhogy bátran menny, és ne törődj a tapló emberekkel!! JÓ SZÓRAKOZÁST!!!
2011. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár kissé kellemetlenül érintene,de ezt is elfelejteném hamar,hiszen szórakozni megyek oda,nem mutogatni magam. (:

Én vékony vagyok,még is mindig strandnadrágban(nőiben:D) fürdök,takarom magam amennyire lehet.Egyszerűen csak nem szeretem mutogatni magam,bennem nagyon kellemetlen érzést kelt. :S

Szerintem nyugodtan menj el. (:

13/L

2011. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a bajom, hogy nagyon vékony vagyok. De ha úgy jönne, akkor elmennék, mert lesz*rom, hogy ki mit gondol :)
2011. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hormonbetegseg miatt meghiztam... Most kezdek szepen visszafogyni.


Nem voltam strandon csak kb 3x az aranyparton a szezonban... Es azt is csak azert mert minden evben megyunk es nem mondhatom le... Igy is 3 hetbol csinaltam 1-et... Utana nem mentem...


A baratnoim elott sem oltozom at. Meg szaunazasra se tudott a legjobb baratnom rabeszelni... Pedig a szauna a hazukban van xD


Most h mar kezelnek es fogyok sztem jovore bepotolom az elmaradt kulfoldi nyaralast- jah mert azt is lemondtam- es a 3 hetet siofokon

Meg a sok aquaparkot, szaunat, sipalya melletti medencezest- jo lenne februarban :)


Sot most forditoi munka miatt visznek nemetbe es a szallodaban is szivesen wellnesseznek ha sikerulne visszanyernem a regi alakom.


Megjegyzem: a hizas elott egeszseges sulyum volt, de tinikent kuszkodtem bulemiaval szal en pont az az ember vagyok aki igy nem erzi magat jol a boreben... Ruhat se vettem szinte semmit... csak ha mar tonkrement a gatyam...


Most vagyok 61 kg, 51 korul mar boldog lennek, ugyanehez a magassaghoz a legalja es a legboldogabb 46 kilo korul voltam.

2011. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehat a valasz: en nem mennek el.


Erdekes h viszont nem nezek ki valakit azert mert duci a strandon- regen se neztem ki- csak en nem tudom magam jol erezni igy, irigylem h ok igen... Jo nekik...

2011. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!