Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim egyfolytában veszeke...

A szüleim egyfolytában veszekednek, válni akarnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, már régóta van ez így ,minden kis apróságon összekapnak,de az még tűrhető is ,csak vannak egyéb dolgok :S

Pl tegnap sokat ivott apám ( pálinkától mindig teljesen elmegy az esze :S ) és egész éjjel veszekedtek,nem zavarta őt h unokatesóim is itt vannak félnek.. teljesejn horrorisztikus volt, fenyegetőzött poharak törtek ,egy csomó mindent széttört ,ordibáltak,anyám is teljesen ki van készülve és én is :S Már olyan szinten kétségbe estem h nem kaptam levegőt és széttéptem magamon a kedvenc pólómat :S :( :'(

De nem csak apám a hibás ,tudom jól, 2 éve olyan mélyre süllyedt minden ( ezt éjjel tudtam meg ) ,h anyám belevágta apámba a kést a szíve körül :( teljesen ki vagyok .. nem is beszélgetnek ,és látom h apumnak hiányzik anyu ,h eltávolodtak 1 mástól ,de már válásról is szó esett és azt hiszem ebből csak az sülhet ki ,de én nemtudnék közötük választani,mind2t nagyon szeretem,mind2t másért,és mind2re haragszom,talán egyiküket sem választaNÁM . Kérlek segítsetek ! Én már közéjük állok mikor összevesznek ( de ilyen durva csak olyankor van ha apu iszik sokat ) és már félek mikor inni kezd, anyut is megüti és engem is ,teljesen agresszív ...

Én már azon a határon vagyok h nem érdemes élni,és apum azt mondta h nyugodtan öljem meg magam egyszer úgyis meghalunk meg h utál,amikor meg magamhoz tartottam a kést felpofozott és mondta h még1x megne próbáljam !

Csak a párom tartjabennem a lelket, ha ő nem lenne,akkor már énsem.. Mindig is csodás családról álmodtam ,ha gyerekeim lesznek majd ilyen nagyszülők lesznek ? teljesen össze vagyok törve ideges vagyok és egyfolytában sírok :( Segítsetek,vagy különben teljesen megőrülök :(


2011. jún. 19. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
jah és 17/L
2011. jún. 19. 17:05
 2/2 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem azlenne a legjobb megoldás, ha elválnának és külön-külön, higgadtabb fejjel rendbetudnák tenni a dolgokat :/ Később talán minden másképp lenne, egy unoka pedig még az elvált szülőket is összébbhozza.
2011. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!