Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs játszótér 14 éven...

Miért nincs játszótér 14 éven felülieknek?

Figyelt kérdés

Sokan pampognak, hogy a kamaszok bemennek a pici gyerekek számára épített, elzárt játszóterekre.

Azért a mostani játszóterek felszerelése érdekesebb, mint a régi "csak-libikóka-van-meg-hinta-az-is-nyikorog".


2011. jún. 20. 09:44
1 2
 1/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

A XIII: kerületben van egy játszótér, ami ketté van osztva: egy a kisebbeknek, külön egy másik a nagyobbaknak, bár nem hiszem hogy nagydarab 17-18 éveseknek...


Jó kérdés, egy-kettőre én is szívesen felmásznék. :-)

Amúgy külföldön van játszótér (hinta is ) mozgássérült gyerekeknek is.


Kalandparkba lehet járni, de az sajnos fizetős.

2011. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krameri ***** válasza:
63%

közterület, annak építették aki bemegy, nem kifejezetten a kicsiknek, szval ne pampogjanak.

14 éven felülieknek meg milyen játszóteret építenél? Általában azért mennek, mert van friss levegő, meg fű(gyep), szval kellemesebb környezetben társaloghatnak, a játékokon max hülyülnek, de nem azért mennek, hogy libikókázzanak egy jót.

2011. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 krameri ***** válasza:
73%
Vérszomjas a Szentistvánparkra gondolsz?
2011. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
73%
A Gyöngyösi utcaira.
2011. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
nekik ott a vidámpark, bár fizetős.
2011. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
krameri! nem értek veled egyet, mivel sok 14 éven felüli igenis szeret kimenni a játszótérre és nem beszélgetni, hanem csúszdázni egy jót. én 16 éves fejjel ki szoktam menni a barátaimmal hintázni, mert imádunk hintázni...de sok olyan játék van, amin szívesen elvagyunk, és nem hülyülünk rajta.
2011. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Így van, mi huszonévesek vagyunk, és szívesen kipróbálnánk az új játékokat, mert ugye a mi időnkben ilyenek nem voltak, de egyrészt be sem engednek, másrészt kicsik nekünk azok a játékok.
2011. jún. 20. 12:40
 8/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
73%
Menjetek el egy kalandparkba, azt én is imádom.
2011. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ott fizetni kell. És mi van, ha én csak a csúszdát és a rugós lovacskát akarom kipróbálni? Az nincs a kalandparkban.
2011. jún. 20. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

csúszda van a strandon.

lovacska meg a vidámparkban, biztos valami hasonló lehet a játszótéri is.

2011. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!