Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baja a telefonomnak?

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincsen rajta térerő napok óta, pedig van mégegy t-mobilos telefonom, azzal minden rendben. Ezzel meg így se hívni, se fogani nem lehet. Ez vmi telefonprobléma lehet csak igaz? mivel a hálózattal elvileg nincs gond.
2011. jún. 20. 14:51
 1/8 DiánaV válasza:
Nincs semmi baja a telefonodnak,csak annyit kell tenni,hogy teljesen kapcsold ki ,vedd ki az akkumulátorát.Utána vissza kell tenni és újra bekapcsolni.Így visszaáll az eredeti állásba.Néha meghülyülnek a telefonok,nekem is volt már ilyen.Működik,csak próbáld ki!
2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. Tegnap nagyon sokszor próbáltam szétszedtem, visszraktam. Aksit-kártyát is kivettem. de emmi....ugyanolyan mint volt. S persze fél naponta lemerül, mert gondolom keresi a térerőt, csak nem találja. :S

Valami ötleted még????

2011. jún. 21. 09:48
 3/8 DiánaV válasza:
Hát akkor új aksi kell bele szerintem, főleg ha hamar lemerül,már nincs ereje tölteni.
2011. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak előtte jó volt, elég ideig bírta az aksi is, úgyh valószínűleg azért merül le mert nincs térerő s keresi. Szted vigyem be szervízbe????
2011. jún. 21. 12:27
 5/8 DiánaV válasza:
Igen vidd be,mert ott ki tudják próbálni,hogy tényleg nem - e az aksi a baj.egyébként idegesítő lehet,ezért jobban jársz.
2011. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyiszer újra írtál.:) Tényleg borzalmasan idegesítő! Ma 100%-osra töltöm, mert megint mindjárt lemerül...aztán holnap beviszem.:)

Szép napot neked!!!

2011. jún. 21. 12:55
 7/8 anonim válasza:
menstruál xd
2011. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztosan......
2011. jún. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!