Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a rész pokémonból...

Melyik az a rész pokémonból amelyikben a charizard visszatér?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 18:41
 1/6 anonim válasza:
0%
kellene erre az oldalra a regisztrálásnál egy intelligenciaszint-mérő is szerintem.
2011. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mért?
2011. jún. 20. 19:43
 3/6 anonim válasza:

csatlakozom,miért?ez az oldal segítség adásra való(tudomásom szerint)....a szabályzatban nincsen kikötve,hogy "csak egyetemi szintű kérdéseket lehet feltenni"

(a kérdezőtől bocsánatot szeretnék kérni,hogy offoltam)...

(mellesleg az IQ szint nem függ életkortól,és érettségtől...

és még az is lehet,hogy a kérdező egy 20 éves egyetemista,aki nosztalgiázni szeretne...)

2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és télleg nosztalgiázni akarnék egy kicsit és kössz az értelmes választ.
2011. jún. 26. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

2011-06-20 19:23: Tudod igazán lehetnél tisztelettel a többi emberre. Attól még, hogy te nem szereted a Pokémont, van aki igen. Én is szeretem, pedig már 20 éves vagyok. És akkor mi van? Engem is érdekelt volna a válasz (ami az 5. évad) de helyette a te semmitmondó véleményedet kellett olvasnom. Remélem azt azért te sem várod el, hogy 7 milliárd embernek megegyezzen az ízlése.. Fogadni mernék, hogy még gyerek vagy :) (Úgy értem fiatal, 14-15 éves)


Szóval kérlek, nézz magadba.

2012. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
johto liga végén tér vissza
2014. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!