Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tetem?

Szerintetek jól tetem?

Figyelt kérdés
Az lenne a story hpgy én mentem a barátnőmel a boltba mondtam neki hogy amig bent vagyok a boltba vegyen fagyit mert a fagyizó ot van a bolt mellet.amikor meg vettem a cucaimat kifelé megyek látom hogy ketó csávó taperolja barátnömet és én elég izmos sportos vagyok az egyiknek eltörtem az orát amásiknak ki vertem a fogát szerintetek ez hülyeség volt rendör nem látta feljelentés nem történt mert 4 napja történt.
2011. jún. 21. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól!a bordáit kellet volna eltörni!helyes!igen,viszont ezzel szerencséd volt,mert feljelentés is lehetett volna.de szerintem akkor is nagyon jól tetted!
2011. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké nem jöt volna jöl aza feljelentés 16 évesen
2011. jún. 21. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

István?De komolyan kérdezem.

-akiről beszélek,ő sem tanult meg normálisan írni és fogalmazni

-16 éves

-mindent verekedéssel old meg


Ebben az esetben jól tetted. (:

2011. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Amúgy durván jön ki ez a jól TETEM,mivel verekedésről írsz. xD
2011. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok istván
2011. jún. 23. 16:47
 6/10 A kérdező kommentje:
és normálisan tudok helyesen irni csak gépen nem fontos mert azt nem osztályozzák
2011. jún. 23. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:
ám szerinted oda kellet volna menni és mondanom kellet volna neki hogy ha nem fogdosod a barátnőmet akkor rád mosolygok?
2011. jún. 23. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Máskor értelmezd amit írok.

,,Ebben az esetben jól tetted!(: "

Akkor is helyesen kell írni,mert egy,fejlődik a helyesírásod,kettő nem vesznek hülyére,három nem zavaró.Viszont az,ha nem tudod a szavakat normálisan leírni,és érthető,intelligens mondatokat szerkeszteni,az elég rossz képet sugároz vissza rólad.

2011. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Baz-d+ tudok helyesen írni
2011. jún. 23. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó-nem értem,hogy miért fontos ez,nem mindegy,hogy hogyan ír?én is egy csomómindent helytelenül írok,mert iszonyatgyorsan gépelek,már megszoktam,de eddig senkit nem zavart.nemtudom,hogy mi a bajod!
2011. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!