Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzátok már megérkezett a vihar?

Hozzátok már megérkezett a vihar?

Figyelt kérdés
Hozzánk igen, Bp. XIV. kerület. Épp aludni indultam, de most nem fog sikerülni, utálom, és félek nagyon!!!
2011. jún. 23. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ide is, kicsivel több mint fél órája és kegyetlen durva. (Tatabánya mellett)

Ne félj tőle, egyszerűen nincs miért. Max. elmegy az áram. :)

2011. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos gyerekkorom óta rettegek tőle. Tetőtérben lakunk, így még jobban félek. A kéményeken egyszerűen süvít, és mindig az az érzésem, hogy letépi a tetőt a fejünk felől :((( (amúgy igen, már többször megbeszéltem magammal, hogy pszichológushoz fordulok ezzel, mert nagyon nem normális... csak bent épületben félek, ha most kint állnék mondjuk egy buszmegállóban, nem félnék...)
2011. jún. 23. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

nem

itt az alföldön Kecskemét környékén sosincs nagy vihar

de azt látom hogy nagyon villámlik a távolban

2011. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Kicsit szelidült most... megpróbálok lefeküdni a paplant a fejemre húzom, talán sikerül elaludnom.. Köszi, jóéjt!
2011. jún. 23. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:

A Mátrában általában nincs semmi.

Szóval, vihar ebben a percben nuku.

2011. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem is tetőtérben van a szobám. Rángatta az ajtót, a falak recsegtek, a tévét sem hallottam, olyan iszonyú zaj volt kint tőle. Mindenesetre jóéjt, próbálj aludni! :)
2011. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!