Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves korodra sikerült...

Hány éves korodra sikerült egy normális státuszt kialakítanod a Disco előtt?

Figyelt kérdés

-Amikor már nem busszal (de nem is egy fospisztollyal), hanem egy normális kocsival érkeztél meg.

-Amikor megvolt egy rendes party ruhatár és a kötelező kiegészítők (komoly óra, fuxok, stb.)

-Amikor már nem a kannást ittad, hanem bent is megengedhettél 1-2 koktélt.

-Amikor nem egy bányarémmel értél le, hanem már fenn tudtál tartani egy felső-középkategóriás csajt is. Amikor nem te nézted ezeket az embereket irigykedve, hanem neked súgtak össze a hátad mögött!

-Mindezt persze saját és nem apuci fizetéséből!


Mikorra érted el ezeket?


2011. jún. 24. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen kérdés ez?! :) na én lány vagyok így nem írok, de kíváncsian várom a férfiak válaszát
2011. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom, hogy a csajoknak nem számít a pénz. de önmagában se a pénz, se a ruha nem elég. Ha ronda vagy és unintelligens, akkor úgyis hiába...
2011. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jesszumpepi...Milyen az a " felso-kozépkategorias "csaj?
2011. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket kb. akkorra fogod elérni mikor a kortársaid már babakocsira gyűjtenek majd...
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
meg milyen duma az h fenntartani a csajt???? hiába lesz pénzed ha ilyen tirpák maradsz akkor esélyed sincs
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne h milyen válaszok jönnek:)
2011. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Na, ez a kérdés sem lesz kint sokáig...kár, hogy az embereket nem lehet kitörölni :(
2011. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

mark86


20 éves koromra, és azért sikerült elérnem mert rájöttem hogy attól hogy van pénzem és jól nézek ki ugyan olyan sz@r ember vagyok akit csak a külsőségek érdekelnek és azért küzd,hogy a többi gyökérnek meg tudjon felelni.

Vállalkozásom van,jó ruháim vannak,jó kocsim és szép feleségem akivel babát várunk.

Sokkal többet ér és ért számomra az elmúlt években egy mozi,kirándulás,séta,kaja valahol,vagy egyszerűen együtt nézni a tv-t a barátnőmmel,mint feszelegni egy szutykos diszkóban és olyan képet mutatni ami nem én vagyok tök idegen embereknek akik igazából lesz@rják mennyi fux van rajtad.

2011. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ha vezetsz hogy iszol??
2011. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!