Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veres Pálné Gimnázium, vagy...

Veres Pálné Gimnázium, vagy inkább Madách Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy szerintetek melyik a jobb a Veres Pálné Gimnázium, vagy a Madách Imre Gimnázium, és miért? Ha gondoljátok írhattok személyes tapasztalatokat. Írhattok arról is, hogy milyen megközelíteni, mennyit kell tanulni, és egyáltalán, hogy érezném magam ott, vagy kb. mennyire (hány pontra kellene írni) a felvételit. Nehéz-e bekerülni oda? Bocsi , hogy ennyi mindent kérdezek egyszerre, de sokat segítenétek, ha válaszolnátok. Előre is köszi! :D
2011. jún. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én a Madáchot javasolnám, bár nem oda járok. És a VPG-be sem, hanem a Szent Lászlóba. De van pár ismerősöm, aki a MIG-be jár, és egyszerűen imádja! Az egyikük pl. francia NYEK-re, a másik spanyol-angolra jár. És tényleg, szinte csak jót tudnak mondani róla: jók a tanárok, a hangulat meg még inkább, az épület is gyönyörű (ezt magam is tanúsíthatom), és a közlekedés is jó (Blaha Lujza térig metróval). Na és nem beszélve arról, hogy nagy presztízsű, ha valaki ott végzett, hiszen sok híres ember választotta ezt a középiskolát anno. Pl. Fábry is. :)
2011. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kalman Roxana válasza:
47%
Én a Madáchba járok,mindenképpen azt javasolnám! Nagyon jók a tanárok és a közösség is jó, ahogy elmondta az előttem szóló is. Veres Pálnét én is néztem, de ezt választottam, szerintem ez a jobb,de biztos azt is szeretik akik oda járnak.
2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 20. 21:24
 4/7 anonim válasza:

Utolsó válaszoló:

Téged kb. hány ponttal vettek fel?

Milyen átlaggal?

Még az is érdekelne, hogy sokan tobább tudnak tanulni az iskolából?

2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

bár én nem az utolsó válaszoló vagyok, de megírom:

a továbbtanulási arány nagyon nagy, átlagban az iskolában mindenkinek van 1,5 nyelvvizsgája(ha belegondolsz, hogy 9ben csak pár embernek van, akkor rájössz, hogy 3,5 évfolyam tartja ezt az átlagot úgy, hogy még minden kilencedikesnek is jut belőle)

én 87 pontos felvételivel, az iskola által kért tantárgyakból 4,6 körüli átlaggal kerültem be első helyen, szóval nem olyan vészes.

2012. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 undokalak válasza:
A Veres Pálné Gimnáziumot az ellenségeimnek se kívánnám. Ott végeztem, van mi alapján ítélkeznem.
2012. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mért mi olyan szörnyű a VPG-ben??=>utolsó válaszoló
2012. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!