Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan álmodhatnék arról,...

Hogyan álmodhatnék arról, akiről szeretnék?

Figyelt kérdés
Mert eddig ha nagyon koncentráltam egy személyre, hogy na most akkor róla fogok álmodni, akkor általában nem is emlékeztem arra, hogy mit álmodtam, vagy ha mégis, akkor semmi köze nem volt hozzá.
2011. jún. 24. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nem arról álmodik az ember, amit nagyon szeretne és állandóan arra gondol, hanem amit szeretne ugyan, de nem foglalkozik vele. Ez álomban a felszínre törhet. Én legalábbis így figyeltem meg magamon. Szóval ami érdekel nagyon, de próbálok nem foglalkozni vele, az jön pl. elő álomban. Vagyis az elfojtott vágyak. Amit nem fojtasz el, az nem jön elő.

Bocs, ez hosszú lett, jól megaszondtam...

2011. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát engem ha egész nap foglalkoztat valami, vagy már napok óta, akkor arról álmodok. de mondjuk én akkor is ha elalvás előtt arra gondolok..

de ez nem igazán koncentrálás, csak ez foglalkoztat alapjáraton..

szerintem ha pl mindig erre a személyre gondolsz, akkor ha nem is minden alkalommal, de gyakran feltűnik az álmaidban.

2011. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!