Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mennék barackosba...

Lehet, hogy mennék barackosba dolgozni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Elméletileg ma megtudom a konkrétumokat, de azért érdekelne, hogy mennyire nehéz, milyen lehet a fizetség, ilyesmik.

Szívesen fogadok minden tanácsot, tapasztalatot. :)

16/L


2011. jún. 25. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor én voltam,akkor én teljesitményre kaptam a pénzem,egy ládáért amit megszedtem 600Ft-ot,illetve ehettem amennyit akartam magam is.Szerintem nagyon fárasztó meló,főleg hogy én a tűző napsütésben szedtem,megégtem (pedig nem vagyok leégős típus) a kezem összevissza karcolta a fa ága,elfáradtam,megcsipett 2 dongó is:"DDD De nap végére 7200Ft-tal a zsebemben zuhantam be az ágyba. Voltam meggyszedő is már. De amúgy viselhető,de azért arra figyelj,hogy nehogy valami nagyon minimális fizettséget adjanak.
2011. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit a tájékoztatón nem fogsz megtudni:

- egész nap meleg, napfény, UV sugárzás --> karimás kalapod legyen, világos, testet fedő ruhád is

- vagy eső és hideg. Ez ellen nem tudsz védekezni, nylonzacskóban (esőkabát) nem lehet normálisan dolgozni. Az egyetlen előnye, hogy a pasiknak és az egyéb élőlényeknek ilyen körülmények között nincs kedve zaklatni

- pasik, akik a szoknyád alá akarnak nézni, vettél-e vajon bugyit --> nadrágban menj minden nap

- bogarak, rovarok, pókok. Esetleg madár is lesz*rhat

- fáról rád potyogó szemét. Ha hosszú hajad van, még funkybb

- pasik, akik a barack helyett téged ráznak le a létráról --> kung-fu edzést javaslok, aki agyon üti őket, azt tisztelik (mármint a megmaradtak)

- segítőkész pasik. Na velük kell csak különösen vigyázni, ők látnak benned potenciális barátnőt (rosszabb esetben szexbabát)

- hülye, teljesítményorientált, progresszív, véres kezű főnök --> ordibáljon csak, hogy mindössze 3 mázsa barackot szedtél estig, le kell szarni (mint téged a madár)

- zivatar esetén beléd is vágni képes villám. Ez nem vicc. Zivatarban tűz a fa (és más kiálló dolgok, pl. létra) közeléből (10..20m) is, mezőn szépen lefekszel, nem "állsz ki".


Így elsőre kb. ennyi, ne ijedj meg, jó buli ez azért.

2011. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :D
2011. jún. 25. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vészes,neaggódj...vigyél magaddal ásványvizet min 2litert,ha jót akarsz,este bevágod otthon a fagyasztóba,reggelre megfagy és napközben élvezheted a jéghideg vizet,mikor már a tököd televan a meleggel..és hidd el,tele lesz,még ha lány vagy,akkor is..nem romlandó kaját szabad csak vinni,mert nagyon rosszul leszel...a karimás kalap egyértelmű,de szar műanyag esőkabátot is érdemes vinni,mert bármikor eleredhet az eső..én munkáltató vagyok,barackosunk is volt,most meggyet rázunk épp a héten,és én mindig viszek ki az embereknek 150l-es fekete szemeteszsákot,hogy ha szakadni kezd az eső vágunk rá 3 lyukat és abba mindenki bele tud bújni..de nem minden munkáltató visz ki 6tálca hűtött sört és 9x6 2l-es hűtött ásványvizet és esőkabátot,úgyh erre készülj fel,hogy magadnak kell intézni...a ruhád legyen zárt és jól szellőző..tornacipőt vagy rossz sportcipőt ajánlok,papucsot semmiképpen mert telemegy homokkal és az idegbaj fog kerülgetni,ígyis szedheted majd a gazt a zoknidból...a ruhád lehetőleg legyen egy sima nemfeszülős póló és hasonló nadrág,minél világosabb..szerencséd,h a barackot ki lehet mosni belőle...nadrágnak ajánlom a hosszút és lengét,mert össze fog szúrni minden...pulcsit vigyél magaddal...szúnyogriasztóval érdemes befújni magad,mert odakint rengeteg van és nehezíti a munkát ha viszket...én mindig ilyen cérnakesztyűben szedtem az őszibarackot,mert iszonyatosan "szúr" a külseje (a többi baracknál mindegy) és 2. nap már nagyon tudja irritálni az ember tenyerét...és ugyanez a helyzet azzal,ha ilyen kézzel a bőrödhöz nyúlsz..egész nap viszketni és szúrni fog...szal érdemes cérnakesztyűt húzni...100ft-os boltban max 200ft egy pár,de legtöbbször 100 körül van...aztán..vigyél magaddal zsepit,szükséged lesz rá...legyen cipzáros a zsebed,nehogy kiessen belőle bármi...meg egy mini törölköző sosem árt...
2011. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is. :)
2011. jún. 25. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugrott a munka. :(
2011. jún. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!