Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, vkinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
20L
2011. jún. 27. 01:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tőlem beszélgethetünk legalább elterelem a figyelmem:)

Miért vagy magad alatt?

2011. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mondjad nyugodtan figyelek. én is magam alatt vagyok nagyon sokszor.


de most a haverommal kb 1 órája jól "beittunk" és most így egészen jól érzem magam:D

2011. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát így konkrétan nincs rá okom,csak ma rám jött valamiért... nincs szar életem,de lehetne jobb is.veletek mizu?
2011. jún. 27. 01:50
 4/12 anonim ***** válasza:
szia! msnezni nem lenne kedved? ha igen, írj egy privátot, és cserélhetnénk msn címet.
2011. jún. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi próbálok aludni, de nem nagyon megy
2011. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

van mikor úgy rádjön. h nincs sok barátod?. nekem sincs. de most már próbálok kijönni ebbő az egészből. mos tvoltam először kocsmázni. és mondhatom .jó volt. ittunk pár pohárral.


nem kell nagy dolgokra gondolni. és nem is kell bedrogozni ahhoz hogy elmúljanak a fájdalmaid. csak próbálj közelebb kerülni hasonló gondolkodású emberek közé és akkor no para

2. voltam 17F:D

2011. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
velem pont az ellenkezője van,kicsit oda vagyok már...elegem van a bulikból,már komoly kapcsolatot akarok,csak nem találok egy rendes,érett,határozott pasit
2011. jún. 27. 02:04
 8/12 anonim ***** válasza:
20 évesen miért olyan nagy baj ez?. van egy pár barátod akik bírnak. meg találsz magadnak egy ilyenolyan társat. egyszer csak lesz olyan amit szeretnél. az is lehet hogy nem .de matematikailag ki lehet mutatni h minél tovább keresed annál jobban csökken az esélye h nem talláod meg;)
2011. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de már egyre jobban züllök le,minden nap iszunk,szívunk... elegem van,ki akarok szakadni ebből a társaságból,csak egyedül nem megy
2011. jún. 27. 02:09
 10/12 anonim ***** válasza:
de figyu már .barátokat találni nem lehetetlen. meg kell ragadni minden alkalmat. és csakösszejön egyszer. sztem a barátok azok akik tudnak ilyenben segíteni
2011. jún. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!