Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek azok a munkahelyek,...

Melyek azok a munkahelyek, vagy foglalatosságok, amelyek teljesen haszontalanok, amelyek csak a nyersanyagot pocsékolják, de nincs semmi értelmük?

Figyelt kérdés
én azoknak az egyrészes kindertojásban levő műanyag vacakoknak az elkészítését tartom értelmetlennek. és ti?
2011. jún. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azoknak a vackoknak eladásából részesedést kapnál, akkor is értelmetlennek tartanád??? :)

Piszok nagy üzlet, nem véletlenül csinálják!!

2011. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, amit leírtál, az nem értelmetlen, mert a gyereknek örömet szerez.


Az értelmetlen munkák szerintem a sok irodai munka.

Azok az irodai munkák, amit 1 ember is meg tudna csinálni kényelmesen, még szabad ideje is maradna, de fölvesznek erre a munkára 3-4 embert, mert valakinek a valakije.

Mondjuk a munkaügyes Incikének az unokahúga.


Ül a 4 nő összezárva az irodában, fénymásolnak, tűzőkapcsozzák a papírokat, telefonálnak egyet-egyet, elsétálnak párosával a postára, pletykálnak, meg unatkoznak.


Na, nekem ez a totál értelmetlen munka.

2011. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A pap a legértetlenebb munka.Csak butítja az embereket.
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szállodai takarító. Tök értelmetlen addig takarítani, amikor még lakják a szobát, csak utána érdemes, mert a legtöbb vendég igénytelen. Ne vedd magadra, dolgoztam hotelben, több, mint két évig.
2016. dec. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ¡Converse! 182 válasza:
Eggyik munka sem értelmetlen!!!!!! Mert fízetést kap amiből vásárok ételt ,iparcikkeket,ruhát , fízeti az adót . Szóval közvetett módon mindenkiért dolgozik az államért , a bolti eladóért , az ipari dolgozóért, a gazdáért , az orvosért és a pedagógusért is.
2017. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!