Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodok minden éjjel...

Miért álmodok minden éjjel mindenféle hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Régen nem volt ilyen gyakori,de mostanában minden éjszaka,néha rémálmok is.Hallottam olyat hogy valaki soha nem álmodik,miért?
2009. márc. 26. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy valaki nem álmodik,legfeljebb nem emlékszik rá reggel.Lehet,hogy kicsit több a gond mostanában,vagy túl meleg a takaró,túl meleg van a szobában,kényelmetlen az ágy,sokat,és nehezet vacsorázol...Nagyon sok oka lehet annak,ha valaki nyugtalanul alszik.
2009. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az első válaszolónak de én még hozzá tenném hogy ha stresszes,feszült vagy akkor is álmodhatsz hülyeségeket.Énis szoktam.De szerintem ne figyelj ennyire oda rá!
2009. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én akkor álmodom hülyeségeket, ha lefekvésor nem húzom fel a redőnyöket, s emiatt sokáig van a szobámban sötét.
2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!