Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

Miért érzem azt, hogy nem érdemlem meg a legjobb barátnőm barátságát?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ő remek ember, és szöges ellentétem, mégis mindig azt mondja, hogy szeret, és én vagyok a legjobb barátnője, de én nem érdemlem meg... nem vagyok egy jó barátnő típus... nem tudok jól vígasztalni, nem tudom mindig átérezni a helyzetét.... Megérdemlem én őt? Ja és nagyon sokszor érzem at, hogy mindenben jobb nálam, ami nem is zavarna, csak már az zavar egy kicsit, hogy az én osztálytársaim jobban szeretik őt, mint engem.. :/ És ettől is csak rosszabbnak érzem magam... :/

16/L


2011. jún. 29. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Persze hogy megérdemled nyugi:-)) az ellentétek amúgy is vonzák egymást, meg gondolj arra hogy valami oka csak van annak hogy ilyen jóban vagytok, ö így szerethet téged:-))
2011. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én is imádom őt, és és tényleg, nagyon!Csak ő annyira jó ember, hogy az már hihetetlen! Az a higgadt természet, de amikor kiakad, azt is úgy teszi, hogy ne bántson meg senkit! :') Mindig csodáltam... *.*
2011. jún. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!