Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mellbimbó? Jó ez így?

Anonymd kérdése:

Mellbimbó? Jó ez így?

Figyelt kérdés

15 éves leszek októberben és a mellbimbó+udvar csak hideg hatására valamint amikor pl. folyamatosan edzek akkor lesz "normális" nem tudom igazából milyen a normális mert mostanában minden 2 nőnek műmelle van!

az a lényeg h kidudorodik és alig látszik a mellbimbó... ez így jó? fog vajon még változni?


2011. jún. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidegre húzódik össze, kisebb lesz és a kis "csúcsa" az ágaskodik olyankor.

Melegen pedig puha is nagyobb lesz, az a kis csúcs pedig nem áll úgy ki..


Legalábbis így kéne lennie mindenkinél... De amit te írsz az mintha az ellentétje lenne, ami elég fura..

2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ne haragudj rosszul fogalmaztam.

szóval igen, így van ahogy te leírtad nálam is... csak a korosztályom belieknek nem így van...(legtöbbnek) olyan mint ha mű lenne pedig egyáltalán nem nagyobb mint az enyém.

2011. jún. 30. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kétlem, hogy nekik nem így lenne... De honnan tudod te hogy nekik hogy van? :)
2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég érdekes osztályom van... sokszor villantanak :D
2011. jún. 30. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahha... Hát azért elég fura ennyi idösen ilyeneket csinálni... :D


De egyébként szerintem a plasztikázott mellnél is ugyan úgy müködik a mellbimbó.. hiszen nem azt mütik.. Bár én nem tudom, nekem eredeti :D

2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális,nekem pl egyáltalán nem dudorodik ki a kis ,,pöcök" amikor melegem van,sőt,szinte! már befelé áll.

Állítólag terhességnél+utána fog folyton kiállni.

2011. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!