Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem szoktam álmodni?

Miért nem szoktam álmodni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem, hogy nem álmodok semmit. Kb. egy éve, vagy másfél, hogy utoljára álmodtam. De, ha álmodtam is, akkor nem emlékszem rá.


???


2011. júl. 2. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki álmodik, csak nem szoktak rá emlékezni. A legjobban akkor emlékszel rá, akkkor is csak az utolsóra, ha álom közben kelsz fel. Valószínűleg neked úgy van az alvási fázisod, hogy hamarabb vége van az álomnak, és ezért nem kelsz fel.

De nem tudom biztosan, hogy ez hogy van, wikipedián nézz utána az álmodás szakaszainak.

2011. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* Bocsi, az alvás szakaszainak. :)
2011. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és utána nézek ;)
2011. júl. 2. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam álmodni, ha fáradtan fekszem le. Lehet hogy ez a baj.
2011. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Nagy tévedés!!! Nem mindig álmodik az ember! Akkor nem tudsz álmodni ha mélyen és pihentetően alszol! Sajnos velem is ez a helyzet az esetek többségében de ha álmodok akkor vagy bunyózok vagy csajozok :D
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!