Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket hogy büntettek kiskoro...

Titeket hogy büntettek kiskorotokban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sehogy.... csak zsarolni tudtak hogy nem járhatok táncra....2,5 éves korom óta azzal zsaroltak a szüleim,ha náluk laknék mai napig így lenni...:)
2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

nézzük csak..

1. rossz osztályzatnál: 1 heti szobafogság,és minden tananyagot el kellett mondanom az apámnak.

2.iskolai lógásnál: 1 havi szobafogság,és tévé megvonás.

3.Ha nem mentem haza időben: apám utánam jött,megkeresett,és szégyenkezve kullogtam vele együtt haza.(majd másnap szobafogság)

4.Ha visszafeleseltem,ha bunkóskodtam akkor kaptam egy akkora pofont,hogy a fal adta vissza a másikat,.

5.Ha társaságban kellett lenni,és szándékosan "lázadtam" nem reagáltam apám szövegeire akkor nyilvános megszégyenítés volt a büntetés..(szóban tudott megalázni bárkit akit akart)

6.Amikor rájött,hogy 15 évesen dohányzom,akkor leültetett maga mellé,elővett egy doboz munkás cigit,és egymás után el kellett szívnom majdnem 1 dobozzal..A 6-dik szál után már zöldül a fejem,és hányingerem lett.a 7-dik szálnál kiadtam mindent magamból.Úgy okádtam mintha kötelező lett volna..(na azóta sem dohányzom)

Inni,drogozni sosem csináltam,így evvel nem volt gond.

7.Ha nem mentem haza időben egy buliból,akkor rá 2 percre,már ott dörömbölt az ajtón.Vagy a disco-ba bemondatta a nevem(tudod.X.Y várja az apukája a bejáratnál..képzelheted milyen ciki volt)

Hát valahogy így büntettek..

39/N

2011. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Egyszer, amikor összetörtem egy ablakot, apám levette a nadrágszíját és elverte a fenekem. Mikor végzett, lehúzta a saját nadrágját is, és a péniszét elkezdte a duzzadt fenekembe nyomni. Sajnos ez legalább ötször megtörtént és utána hetekig csak fájt. Később azt mondta, hogy a romlott nemi élete miatt csinálta ezeket a dolgokat. Ma már csak nevetünk ezeken a régi dolgokon :)

25/F

2011. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

25F:

TE JOOOOSAGOSATYAUUÚÚÚÚÚRISTEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!



TE JOOOOSAGOSATYAUUÚÚÚÚÚRISTEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!



TE JOOOOSAGOSATYAUUÚÚÚÚÚRISTEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!


TE JOOOOSAGOSATYAUUÚÚÚÚÚRISTEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

El is hiszed,hogy igaz?:P


Amúgy engem sose büntettek,max. kaptam egyet a fenekemre ;))

2011. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

25/F te tényleg 25 éves vagy? mert ilyennel szórakozol és azt hiszed, hogy ez vicces..gratulálok.



"Amikor rájött,hogy 15 évesen dohányzom,akkor leültetett maga mellé,elővett egy doboz munkás cigit,és egymás után el kellett szívnom majdnem 1 dobozzal..A 6-dik szál után már zöldül a fejem,és hányingerem lett.a 7-dik szálnál kiadtam mindent magamból.Úgy okádtam mintha kötelező lett volna..(na azóta sem dohányzom)"


basszus..ez mekkora ötlet:D ilyet még nem hallottam de ezek szerint hatásos..:D



amúgy nem tudom mert a szobafogságnál úgy sem lett belőle semmi..sosem büntettek nagyon..lehet ez a mostani tanulmányi eredményemre kihat, de azon kívül normálisnak mondhatom magam..:D


15/L

2011. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!