Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt ott a viharban,...

Ki volt ott a viharban, Pesten 2006 Augusztus 20-án?

Figyelt kérdés
Élménybeszámolót írnátok legyetek szívesek?
2011. júl. 5. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

szia én voltam. 15/l vok.

az egyéves öcésmmel és a 6 éves öcsémmel és szüleimmel mentünk ki abban az évben azzon a napon..

végre megyünk a tűzijátékra,-gondoltuk...eddig nem iagzán voltunk...

a szabadsághídnál áltunk emg, elégg közel parkoltunk... amí a végére szerencsénk lett...


az elején jöttek a rendörök, a parttól minnél messzebbre vinni minket...ami nagyon idegesitő votl, ami a végén kiderült életmentö tett volt.

szóval elekzdödött a tűzijáték..hatalams szél....

a sorban mindenki arról beszélt hogy a zenekarosoknál felkapta a szél a sátrat... és már is ott volt a vihar...mindenki futott.... menekült...... szakadt az eső,fújt,az embereke gymáson tapostak, nekünk szerencsénk volt, közel parkoltunk. a 6 éves öcsém kezét fogtam anyám meg tolta a baba kocsit , nevelőapám kezébe meg a baba. szóval berohantunka kocsiba. a babakocsi nem akart összecsukodni... eléggé félelmetes volt...

a kocsit rázta a szél..durva volt...

emlékszem mikor kanyarottunk ki..a boltosok az asztal alatt bujtak el.

hatalmas ember tömeg volt ..mindenki elázva..haza felé mentünk mekibe...szóval ennyit az élmény beszámoóból..másnap minden tv- ezt mesélte.

2011. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ott voltam. A Corvin mozitól sétáltunk a Boráros térig, ott a korlátnál álltunk meg nézni a tűzijátékot. A barátom, a testvérem és én. A tesóm amiatt aggódott már az elején (még a tűzijáték előtt), hogy ha vihar lesz (már villámlott, dörgött az ég...stb), akkor hogyan fogjuk magunkat "kiverekedni" a tömegből. Én azért agódtam, hogy a vasalt hajam be fog göndörödni az esőtől. A barátom meg mindenáron maradni akart, mert akkor nézte volna először testközelből a tűzijátékot. Végülis kettő az egy ellen arányban leszavaztuk a barátomat és még mielőtt elkezdődött volna a tűzijáték és a vihar elindultunk volna haza. Épp hogy kivergődtünk a tömegből és a Mester utcánál voltunk, amikor kb ránk szakadt az ég, nagy szélvihar volt, zuhogott az eső. Hallottuk, hogy mögöttünk megindult a tömeg, mint egy elefántcsorda kb és a fél tömeg sikítozott, ordibált...stb. Mi elkezdtünk futni az aluljáróba, de nagyon nehéz volt még állva maradni is, mert annyira erős szél fújt minket az ellenkező irányba. Végülis lejutottunk épségben az aluljáróba, bár az én hajam elázott az esőben és elkezdett göndörödni. Ott elszívtunk egy cigit mielőtt fölszálltunk a metróra. Mikor lementünk a metróhoz, minden csur víz volt, az emberek lehordták a vizet, volt ott egy vér tócsa is a földön, de a gazdáját nem láttuk sehol. Aztán metró és haza. Kb ennyi a sztori. :-) Miért, te is ott voltál?
2011. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem voltam ott, Nyíregyi vagyok. Bár tulajdonképpen imádom a viharokat, ezt nem szívesen éltem volna át. Köszi a válaszokat.
2011. júl. 5. 01:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En ott voltam. Meg a mai napig nem ertem ezt a vihart.Egyaltalan nem latszott hogy vihar lesz.Szinte hihetetlen volt amikor egy pillanat alatt elkezdodott.Ja,es en pont bekapcsoltam a videot a fenykepezogepen,es nem hiszitek el,de pontosan 9 ora 9 perckor es 9 masodperckor kezdodott el.Hihetetlen.
2011. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagymamám férjének a rokona asszem meg is halt.
2011. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ott, de a nővérem néhány családtagjával igen. Le is csesztem őt hogy mit kerestek ott, hisz már előző nap megjósolták az időváltozást, pont a tűzijáték estéjére. Valahol az emberek felelőssége is, hogy fittyet hányva a meteorológiai előrejelzésre mégis kimentek. Túl nagy áldozatot hoztak egy nyamvadt tűzijátékért.
2012. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mia_may ***** válasza:
Ott voltam,engem olyan szinten sokkolt az egész,hogy utána évekig pszihologushoz jártam. A hugommal apuval és a feleségével voltunk én 11 hugom 8éves volt. Amugy is féltem a viharoktól,de nem volt semmi jele,hogy az lesz. Apuék max félórára laknak a margitszigettől így arra feléálltunk ki a rakpartra. Már majdnem elkezdődött a tüzi mikor láttam,hogy villámlik,mondtam apunak,hogy mennyünk,félek. Nem lesz semmi baj,nyugtatot,aztán pontosan mikor az első durrantás után hatalmas vihar kerekedett, elrohantunk a tömeggel,ami majdnem elsodort minket a vihar és az emberek,mikor egy férfi (pincér) szolt apu feleségének,hogy bevisz minket az étterembe,de mire sikerűlt átemelni mindannyiunkat a kerítésen,addigra mégerősebb lett a vihar,apu feleségének belement egy üvegszilánk a kezébe... már nem volt hely bent az étteremben ezért kint a teraszon a pavilon alatt az asztal alatt bujtunk el sok emberrel együtt. A pavilon meg majdnem ránkszakadt egy égő gyertya pont elöttünk felborúl úgy fújtuk el. Aztán abba maradt a vihar,elindultunk hugom apa ölébe és vigyáznunk kellett mert csomó vezeték leszakadt és belelógott a vízbe (mert ugye állt a víz) ... számomra nagyon ilyesztő volt :(
2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ott voltam a Petőfi híd budai hídfőjénél a rakparton, úgyhogy gyorsan be tudtunk futni a híd alá viszont totál eláztam, még a bugyim is :D
2015. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!