Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Magyarországró...

Mi a véleményed Magyarországról (bármilyen témában)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok és szép tája van,csak az a kár,hogy megélni egyre nehezebb itt.
2011. júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha én lennék a király sok mindenen változtatnék :))

na most komolyan: a mezőgazdaságot és az ipat nagyon helyre kell tenni, valamint az emberek anyagi helyzetét is, meg a munkalehetőségeket is növelni kell - ezzel együtt a bankokat leépíteni.

Én szeretem Magyarországot, gyönyörű táj, igaza volt Árpádnak, mikor itt megálltunk :))

2011. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű vidék! (Nem szabad hagyni tönkretenni)


Sok jó ember hazája. (Nem szabad hagyni szolgasorba taszítaniuk maguk)

2011. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

jajj most nem jut eszembe az a szó

néha felveszek 1-2 fura ruhadarabot és úgy megbámulnak, főleg az idősebbek és még ráadásul szóvá is teszik, de szerencsére nem sokszor

nem mintha zavarna, de ha extrémebb ruhadarabot vennék fel akkor mi lenne

amúgy nem kell itt nagyon durva dolgokra gondolni, pl.: szaggatott nadrág, szegény néni még meg is állt nézni a gatyám:), meg cicanadrág, pedig még hosszított póló is volt rajtam, szóval semmim ki nem látszódott

2011. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a munkanélküliség... egyszer azért nem vesznek fel munkába, mert túlképzett vagyok, máskor azért nem, mert nem megfelelő az iskolai végzettségem, vagy csak szimplán azért, mert nem bújok ágyba a munkaadóval...

Utálom a cigányokat eltartani, akik sajátos módon hálálják meg a segélyt: leszúrnak az utcán, kirabolnak, leköpködnek, rohadt rasszista magyarnak hívnak.

Utálom a sok hazug, korrupt s@ggfej politikust, akik a sikkasztáson kívül nem sok mindenhez értenek.


A magyarországi tájak csodálatosak, mindenki külföldre megy(ment) nyaralni, pedig Magyarországon is vannak helyek, ahová érdemes elmenni.

2011. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JLlompi ***** válasza:
74%

ohh mennyi sok szép tájj jujj de szép...Ki nem szarja le ?

ez az ország olyan s*ggbekúrást kapott hogy újra meg kell tanulnia járni.

2011. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
egyetértek utolsó 15/L
2011. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Én kb. 9 éves koromtól 12 és fél éves koromig tiszta szívemből gyűlöltem ezt az országot, mert nem volt szinte olyan magyar zene amit hallgatni is lehet. Most hogy ez a Fluor berobbant a köztudatba, én lemondtam arról, hogy nagykoromban kiköltözzek külföldre... Mert (lehet fujjogni) ezeknek az embereknek imádom a zenéjét mint pl.: Fluor, SP, Lola, Barbee stb... Amíg nem ismertem Fluort, (mert ő általa ismertem meg a fent említett előadókat) addig megvoltam győződve hogy ez az ország full sz.ar. :)


Szal. a véleményem: Kicsi ország, ezért is jó. Legalább ahhoz hogy a szomszéd megyébe eljussunk nem kell 16 órát utazni... Nagyon szép ország. Itt van pl.: Budapest, Debrecen, Pécs, az Alföld amik mind-mind nagyon szépek... :)


13/L

2011. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ország nem seggbekúrást, hanem keresztrefeszítést kapott.

Nem járni kell tanulnia, hanem feltámadnia kell.


A média azt mutatja, hogy rossz hely ez.


Virrad még jobb nap!

Egyre több ember ébred. Nyílnak a szemek.


Aki azt gondolja, hogy szar. Annak kívánom, hogy sorsa forduljon jóra.

2011. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!